Canlı Destek

Kurumsal

Şirket Profili;

Armoni Farma;
2003 yılından bu yana kozmetik, kişisel bakım, tıbbi cihaz ve gıda takviyesi vb. sağlık ürünlerinin distribütörlüğü, OEM üretimi ve eczanelere dağıtımı alanında markalaşmış bir firmadır.

Armoni Farma ürünleri; Tüm Ecza ve İtriyat depoları aracılığı ile Türkiye genelinde 7 bölgede ve 12.000’den fazla eczanede satılmaktadır.
Cosvia Collagen, Baby-Vac Burun Aspiratörü, *Kul-Tem Kulak Mumu, *S-Lash Kaş ve Kirpik Serumu, *Viaxi ve *YesOn markaları, *2023 itibariyle 25 ülkeye ihraç edilmektedir. İngiltere, Almanya ve BAE (Dubai) gibi ülkelerdeki sağlık sektöründe önde gelen uluslararası fuarlarına Milli katılımlı firma olarak iştirak etmektedir.


Kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde öncü konumda olmayı hedefleyen Armoni Farma, piyasada hâli hazırda bulunan ürünler yerine, Avrupa ve Amerika’da kendini kanıtlamış markalar ile yenilikçi ürünleri Türkiye pazarına kazandırmayı amaçlayarak Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. İtalya’dan Varistasi Varis Kremi, Macaristan’dan Baby-Vac Burun Aspiratörü ve İspanya’dan Donna Glove Meme Kitlesi Tespit Eldiveni markalarının resmi Türkiye distribütörü görevini başarıyla devam ettirmektedir. Bunların yanı sıra İlgiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya ve İsveç’teki üst düzey kozmetik ve sağlık firmaları ile partner çalışmalarını sürdürmektedir.

Armoni Farmanın kendi markaları olan Viaxi, Yeson, Kul-tem, S-lash, Cosvia' nın Resmi Distribütörü bulunan ülkeler;
Sırbistan
(Serbia), Kosovo (Kosova), Bahreyn (Bahrain), Moğalistan (Mongolia), Kuveyt (Kuwait), Hindistan (İndia), Katar (Qatar), İngiltere (UK), Umman (Oman), Libya (Libya), Filistin (Palestine), Ürdün (Jordan), Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai UEA), Yemen (Yemen), Barbados (Barbados), Gana (Ghan), Özbekistan (Uzbekistan)

Armoni Farma bünyesindeki markalar, uluslararası standartlarda sertifikalara sahip Türkiye’nin ve Macaristanın en önde gelen tesislerinde üretilmektedir. GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Sertifikası; Sınıf I, CE sertifikalı Sınıf IIA, Sınıf IIB ile ISO 13485:2016 sertifikasına sahip ve İslâmi kurallara uygun olarak üretim yaptığı tescillenen Helâl Sertifikalı tesisler seçilmektedir.

Armoni Medikal Ürünler Limited Şirketi;
İTO (İstanbul Ticaret Odası)
TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği)
TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi)
ÜTS (Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi)